30 Mart 2007

Ted Mosby, The ArchitectCoupling mi How I Met Your Mother mı tartışması Coupling'in -tabi ki İngiliz versiyonunun- ilişkiler üzerine yapılmış en iyi dizi olduğu konusunda mutabakata varılması ve hakettiği klasik mertebesine yükseltilerek, How I Met Your Mother'ın da -özellikle sabaha kadar seyredilen 2.sezonunun- konu üzerinde artık söylenecek söz bırakmadığı ve ikinci en iyi olarak değerlendirilmesi konusunda uzlaşma ile sona erdi :)


Linkler:

- Barney's Blog (How I Met Your Mother)
- Quotes (Coupling)


Şarkılar:

Hey Beautiful, The Solids (Theme Song)


Here I Dreamt I Was an Architect, The Decemberists

2 yorum:

gCg dedi ki...

Tartışma madem bitmiş tekrar başlatmanın bir manası yok ancak gönlümde how i met your mother'in yerini hiç bir dizi alamaz.

Bu arada The Architect bölümünü her izleyişimde aklıma gelen ama sürekli indirmeyi unuttuğum şarkıyı paylaştığın için çok teşekkür ederim, albümleri de gayet güzel olmuş.

MartinMystere dedi ki...

Evet How I Met Your Mother konusu artık tartışmaya açık değil, zaten anladığım kadarıyla aynı taraftayız :)

Bu arada şarkıya dikkat çekmen çok iyi oldu çünkü ben de dinleyince şarkıyı çok beğendim ve grubu araştırınca "Engine Driver" adlı şarkısının da mutlaka dinlenilesi şarkılar listesine girmesi gerektiği kanaatine vardım. Yorumlarda kaybolmaması için onu da bir yazı ile ortaya çıkaracağım.